Futrzany trend

Klapki z futerkiem stały się bardzo popularne, noszą je gwiazdy, blogerki, fashionistki i noszą je zwykłe kobiety. Klapki z futerkiem kupuje każdy i są one obuwiem najbardziej modnym. Pytanie -dlaczego? Do końca nikt nie umie na odpowiedzieć, może dlatego, że zaczęła nosić je Rihanna, może dlatego by pokazać jak bardzo ma się w nosie zasady dress cod u a może po prostu dlatego, że są tak bardzo wygodne i pasują do wszystkiego.

Rodzaj buntu i przekory

Uważa się, że stylizacje z klapkami z futerkiem to swego rodzaju bunt i przekora. Pasują one do wszystkiego, można w nich pokazać się wszędzie i nikt dzisiaj nie powie, że klapki z futerkiem to domowe obuwie.

Do nich nosi się wszystko legginsy, spodnie boy friend, białe eleganckie spodnie, jeansy, swetry, marynarki, tuniki, koszule czy sukienki.

Doskonale wpasowują się w każdy styl i w każdą stylizację. Są na topie i każda pani chce je mieć. 

W jakich kolorach?

Najbardziej popularne są klapki z futerkiem czarnym i brązowym. Jednak odrobina szaleństwa nigdy nikomu nie zaszkodziła. Dlatego bardzo popularne są też klapki różowe, czerwone, szare, niebieskie, fioletowe. Klapki z futerkiem bardzo uwielbiają kobiety modne, takie, które lubią modą się bawić i śledzą wszystkie aktualne trendy modowe.