Bluzki z długim rękawem – jak je wybrać?

W każdej kobiecej garderobie powinny znaleźć się ubrania, które będą komfortowo i swobodnie dobrać do różnych stylizacji. Świetnym rozwiązaniem są zatem bluzy z długim rękawem, które można wybrać w różnych wariantach kolorystycznych. Warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas wybierania tego rodzaju bluz, dzięki czemu będą one spełniały wszystkie oczekiwania.

Bluzki z długim rękawem – jak je wybrać?

Dobrze jest, by bluzki z długim rękawem były wybrane pod względem:

  • rozmiaru,
  • kształtu,
  • materiału,
  • koloru.

Warto pamiętać, że duże znaczenie ma również sama długość rękawów, gdyż mogą one być dostępne także w wersji 3/4. Należy zwrócić uwagę także na kształt dekoltu, który może zmienić kształt bluzki. Tym sposobem można mieć w swojej garderobie różnego rodzaju bluzki, dzięki którym da się stworzyć fantastyczne stylizacje na każdy dzień. Przykładowe bluzki możesz znaleźć na – https://ifriko.pl/category/bluzki-z-dlugim-rekawem.

Na jaki kolor bluzki postawić w letnim sezonie?

W letnim sezonie warto postawić na takie kolory jak pastele, dzięki którym można stworzyć znakomite stylizacje do pracy, szkoły oraz na wyjścia rodzinne. Dobrze jest jednak mieć także klasyczne ubrania w kolorze czarnym, białym oraz beżowym i szarym. Co ważne to są również dostępne bluzki wielokolorowe lub takie, które mają różne wzory, co sprawia, że ubrania te stają się unikatowe i niepowtarzalne. Warto zatem postawić na bluzki nie tylko w pastelowych czy klasycznych kolorach, ale także dobrze jest wybrać takie wzory, które znakomicie będą dopasowane do naszego gustu. Modne są wzory kwiatowe, zwierzęce czy też wzory w figury geometryczne.

bluzki z długim rękawem

Bluzka z kapturem i kieszeniami czy bez?

Przy wyborze bluzki z długim rękawem warto zastanowić się także nad tym, czy będzie to model z kapturem, czy też bez kaptura. Kaptur jest świetnym dodatkiem zwłaszcza w okresie jesiennym, ale także znakomicie przyda się przy wiosennych oraz letnich deszczach. Zimą kaptur może być dodatkową ochroną przed śniegiem oraz wiatrem. Co ważne to kaptur ma ściągacze, które sprawiają, iż można go bez problemu dopasować do swojej głowy. Świetnym i praktycznym dodatkiem są  też kieszenie, do których można włożyć między innymi takie rzeczy jak chusteczki, czy telefon.

Co ważne to bluzki damskie z długim rękawkiem są wykonane z materiału, który nie psuje się w trakcie prania ani prasowania. Podczas długiego użytkowania bluzy kolor nadal pozostaje bez zmian, co jest niewątpliwą zaletą bluz. Dobrze jest wspomnieć, iż bluzy te są oferowane w każdym rozmiarze, co sprawia, że można je bez problemu dobrać, niezależnie od tego, jaką ma się figurę.