Koszulki NASA – świetny pomysł na prezent

Działalność Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej znana jest na całym świecie i co roku przyciąga uwagę co raz to nowych fanów astronomii i lotów kosmicznych. Właśnie dla takich osób przygotowane zostały specjalne akcesoria – koszulki NASA. Jest to produkt przeznaczony dla wszystkich, którzy kochają kosmos, temat budowy wszechświata i rozmieszczenia poszczególnych ciał niebieskich znają na wylot, a nocami przesiadują poza domem, oglądając gwiazdy przez amatorskie teleskopy.

Z czego wykonane są takie gadżety? Rozmiary i materiały

Najczęstszym materiałem, z którego wykonywane są takie koszulki, jest czysta bawełna. Wybór takiego tworzywa jest nieprzypadkowy, gdyż dzięki niemu produkty z niego wykonane są miękkie i miłe w dotyku oraz łatwe do utrzymywania w czystości. Koszulki te występują w zwykłym zakresie rozmiarów.

Można więc bez problemu kupić koszulki dla osób bardzo drobnych (S – small lub nawet XS – Extra Small), jak i dla tych o nieco większych gabarytach ciała (XL – Extra Large).

Logo NASA – główny wzór

Najważniejszym elementem każdej koszulki z tej serii jest umieszczone na niej logo Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. Występuje ono w wielu odmianach, jednak najpopularniejszą z nich jest napis NASA przedstawiony na tle wycinka przestrzeni kosmicznej z gwiazdami.

Czasem jednak zamiast tego wzoru stosowany jest zwykły napis NASA na czarnym lub kolorowym tle.

Na jakie okazje kupić taki gadżet?

Koszulka NASA jest wspaniałym prezentem, z którego z pewnością ucieszy się każdy wielbiciel kosmosu. Stanowi ona świetny wybór na urodziny lub imieniny, ale też na okazje takie jak święta Bożego Narodzenia, czy Mikołajki. 

Koszulka NASA dostępna na stronie Frogles.pl.