Koszulki star wars

Koszulka, dosłownie i w przenośni jak z bajki – to coś, co można teraz nabyć dla swojego dziecka. Koszulki star wars dostępne są w tak wielu kolorach, że naprawdę każdy mały bohater będzie ukontentowany z takiego prezentu.

Legalne produkty

Każde ubranie, takie jak star wars t shirt, znajdujące się w ofercie sklepów sprzedających ciuchy, zostało wyprodukowane na licencji tego znanego producenta filmowego. Oznacza to, że przed rozpoczęciem procesu produkcji miał miejsce proces weryfikacji przez licencjodawcę jak DC Comics czy też Disney. Ubrania wytwarzane są w Szwecji, z dobrej jakości materiałów. Koszulki całkowicie zrobione są z bawełny, a prezentowane na koszulkach star wars nadruki robione z druku cyfrowego o bardzo trwałej technice. Koszulki star wars to ponad 1000 wzorów z różnymi postaciami.

Koszulki star wars od strony użytkowej

Koszulki star wars wykorzystywane do nadruków, zrobione są w 100% z ring spun. Jest to typ bawełny. Gramatura koszulek star wars są zgodne z Oekotex 100 co jest dowodem, iż są one wolne od wszelkich niebezpiecznych substancji. Star wars t shirt to ubrania, które trzeba prać zawsze odwrócone na lewą stronę. Pozwoli to nie utracić nadrukowi swojego pięknego designu, gdyż nie będzie on miał kontaktu z bębnem pralki. Pranie tych koszulek powinno odbywać się w temperaturze 30-40 stopni. Prasowanie, podobnie jak pranie, warto realizować na lewej stronie, na dodatek w niższej niż zwykle temperaturze. Nadruki na koszulkach star wars robione są różnymi technikami, zależnie od przyjętego wzoru. 

Star Wars t shirty można nabyć na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Pomysl-na-prezent_Koszulki-Star-Wars-461.html