Męski smart casual

Jednym z popularniejszych stylów dedykowanych mężczyznom jest smart casual. Połączenie komfortu i wygody jaki daje styl sportowy, z bardziej eleganckimi i biurowymi elementami garderoby sprawdzi się przy wielu okazjach.

Choć oficjalnie styl ten dedykowany jest przede wszystkim osobom wykonującym pracę biurową, to w praktyce wielu panów decyduje się ubierać w ten sposób na co dzień. Jakie buty męskie pasują do stroju w stylu smart casual?

Na miasto, do pracy, na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi

Komponując stylizacje w stylu smart casual powinno się pamiętać, że stworzony zestaw ma być wygodny, a jednocześnie oficjalny i elegancki. Wybierając buty męskie, które mają być dopełnieniem smart casualowej stylizacji, warto pomyśleć o oksfordach, mokasynach lub derbach. Szukając konkretnych modeli dla siebie, zwróćmy uwagę na obuwie o ponadczasowej stylistyce.

Takie jak np. buty Tommy Hilfiger męskie, które wyróżniają się nie tylko niebanalną stylistyką, ale również wysoką jakością. Kupując obuwie od Tommy’ego Hilfiger można mieć pewność, że będzie to inwestycja na lata. Buty o ponadczasowej stylistyce, stanowiące dopełnienie smart casualowej stylizacji pasują praktycznie wszędzie – na spotkanie biznesowe, randkę lub wyjście na miasto ze znajomymi. Szeroka oferta online na stronie messimo.pl.

Obuwie, które wyróżnia

Kolejna marka, która świetnie się sprawdza podczas tworzenia smart casualowych stylizacji to Calvin Klein. Oryginalność i klasa pozwoliły jej na zdobycie szerokiego grona wiernych fanów. Buty Calvin Klein męskie doskonale pasują do smart casualowych strojów, zakładanych do pracy lub podczas wyjścia na miasto.