Okrycia wierzchnie dla kobiet

Wiosna i jesień to dwie, piękne pory roku. Jedna zwiastuje koniec mroźnego okresu, a druga obwieszcza koniec upalnego lata. Jedna kojarzy się z przyrodą budzącą się do życia. Druga z kolorowymi liśćmi, których nie brakuje na drzewach, a potem na ulicach. To także dwie przejściowe pory roku podczas których nie może zabraknąć okryć wierzchnich. Jakie są najmodniejsze propozycje dla kobiet?

Modne kurtki dla kobiet

kurtki przejściowe damskiekurtki przejściowe damskie

Kurtki przejściowe damskie pomogą ochronić przed chłodem, a niekiedy przed nieoczekiwanymi opadami deszczu. Wśród takich modnych propozycji znaleźć można parki. Takie, które sięgają nieco za linię bioder. Ich zdecydowanym atutem jest to, że posiadają one kaptur, więc nawet jeżeli zacznie padać, można być pewnym tego, że włosy zostaną osłonięte przed deszczem. Parki najczęściej mają ściągacz w pasie, dzięki czemu będzie można podkreślić wcięcie w tali. Kurtka nie będzie miała wtedy takiego bezkształtnego wyrazu.

Eleganckie okrycia na wyjątkowe okazje

Ale nie zawsze parka będzie mile wskazana. W szczególności, jeżeli ktoś wybiera się na wyjątkową uroczystość lub też na co dzień, do pracy chodzi w eleganckim garniturze. W takim razie można zdecydować się na elegancki trencz. Ciekawa propozycja, którą można dopasować do wielu modnych stylizacji. Zarówno, jeżeli mowa jest o damskim garniturze, jak również sukience, spódnicy, itd. Taki trencz również powinien znaleźć się w damskiej szafie.