W botkach włoskich przez świat

Gdy nadchodzi jesień, trzeba pożegnać sandały, klapki i wszelkie otwarte buty, a przywitać się z ciężkimi i zamkniętymi, które nie zawsze pasują do reszty stroju, ale przynajmniej zapewniają ciepło. A przynajmniej tak się wydaje, bo botki włoskie chętnie je zastąpią.

Buty idealne

Jeśli ktoś kiedyś stwierdził, że nie ma butów idealnych, nie znał jeszcze tego typu. Botki luksusowe charakteryzują się bowiem tym, że świetnie wyglądają, a do tego łatwo je pielęgnować. Nie potrzeba żadnych specjalnych płynów poza impregnatem w spreju. Do tego sucha lub wilgotna szmatka i raz na dwa, trzy tygodnie wytrzeć je przetrzeć. Nie potrzeba niczego więcej, by zadbać o ich trwałość. A skoro o tym mowa, to są w stanie przetrwać dłużej niż jeden sezon, co wyróżnia je na tle innych butów.

botki luksusowe

Płaski czy obcas?

Dla każdej kobiety powstała odpowiednia wersja, która zaspokoi jej potrzeby. Botki skórzane damskie są bowiem dostępne w różnych odmianach. Nie brakuje obcasów, a nawet szpilek, czy płaskiej podeszły dla osób, które wolą chodzić twardo po ziemi. Stopa kobiety z całą pewnością będzie czuła się w nich komfortowo.

Odpowiednia kompozycja?

Botki dopasowują się do różnego rodzaju kreacji. Pasują zarówno do spodni cygaretek, jak i do jeansów. Świetnie zgrają się także z płaszczem, ale nadadzą się dla prawdziwych motocyklistek. Są dobrym dodatkiem do każdego rodzaju spodni i kompozycji, od klasycznych, eleganckich po zwariowane i rockowe. Z całą pewnością dobrze zastąpią ciężkie buty, które nie potrafię się tak dopasować do każdego stroju.